تبلیغات

دانلود TextU Pro – Private SMS Messenger v2.9.0 – نرم افزار مسنجر تکست یو اندروید

نرم افزار اندروید TextU Pro – Private SMS Messenger یکی از بهترین نرم افزارهای مسنجر و پیام رسان می باشد. این نرم افزار یک پیام رسان آزاد است و پیام ها را از ارسال snooping نگه می دارد. این نرم افزار پیام رسان دارای جعبه خصوصی، مسدود کننده SMS، پشتیبان گیری و بازیابی SMS می باشد. در این پیام رسان پیام ها رمزگذاری می شوند و هیچ کس نمی تواند از پیام های شما عکس بگیرد. بیش از ۳۰۰۰ ایموجی و شکلک وجود دارد که می توان به طور مستقیم از طریق پیام ها ارسال کرد.

برای حفاظت از حریم خصوصی خود می توانید آیکون جعبه خصوصی را مخفی نمائید. در این پیام رسان Caller ID وجود دارد و شماره ها را به صورت واقعی شناسایی می کند و می توان سریع با SMS پاسخ داد. همچنین جهت محافظت از حریم خصوصی می توان اسپم یا تماس های خصوصی را حذف کرد. با استفاده از این نرم افزار می توانید بدون هیچ هزینه ای SMS و MMS ارسال کنید. می توانید گروه هایی ایجاد و در یک زمان با دوستان خود چت کنید.

این نرم افزار اندروید از دو سیمکارت پشتیبانی می کند. گزینه تاخیر در پیام های متنی باعث می شود که پیام ها را لغو یا اصلاح نمایید. این نرم افزار دارای مسدود کننده می باشد و پیام های اسپم را مسدود می نماید. در این پیام رسان هزاران گیف وجود دارد که می توان از طریق MMS آنها را ارسال کرد. امکان پشتیبان گیری از MMS و SMS وجود دارد و در هر زمانی می توانید پیام ها را بازگردانید. همچنین امکان ارسال تصویر، ویدئو و صوت در این نرم افزار پیام رسان وجود دارد. این نرم افزار اندروید را می توان با الگو قفل کرد. از کلیپ بورد می توان برای کپی و ارسال سریع پیام ها استفاده نمود. امکان جستجوی سریع در نرم افزار اندروید TextU Pro – Private SMS Messenger وجود دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید TextU Pro – Private SMS Messenger:

– بهترین نرم افزار مسنجر و پیام رسان

– دارای جعبه خصوصی

– امکان پشتیبان گیری و بازیابی SMS و MMS

– قابلیت رمزگذاری پیام ها

– دارای بیش از ۳۰۰۰ ایموجی و شکلک

– دارای Caller ID

– امکان ایجاد گروه و چت کردن

– قابلیت لغو یا اصلاح پیام ها

– دارای مسدود کننده برای پیام های اسپم

– دارای هزاران گیف

– قابلیت قفل نرم افزار با الگو

– دارای کلیپ بورد برای کپی و ارسال سریع پیام ها

– امکان جستجوی سریع

نرم افزار اندروید TextU Pro – Private SMS Messenger در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تبلیغ

توضیح تصویر

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار