تبلیغات

دانلود CamChat meet new friends via random video chat v2.0.5 – نرم افزار کم چت اندروید

نرم افزار اندروید CamChat meet new friends via random video chat یک نرم افزار ساده چت زنده برای برقراری ارتباط با دوستان در سراسر جهان است. با استفاده از این نرم افزار افراد مناطق مختلف و با زبانهای گوناگون می توانند یک گروه اجتماعی تشکیل دهند و یک دنیای جدید را کشف کنند. این نرم افزار ساده دارای سرعت بالا و موارد سرگرم کننده زیادی است و با سیستم فوری آن می توان در آن واحد با چند نفر ارتباط برقرار کرد. فقط با یک کلیک می توانید چت تصادفی داشته باشید.

این نرم افزار دارای یک فیلتر جنسیت است و می توان آن را تنظیم کرد تا با افرادی که می خواهید تطابق داشته باشد. در چت روم فقط دو نفر می توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند. می توانید برای دوستان خود متن و ایموجی ارسال کنید و با آنها تماس ویدئویی داشته باشید و تماس های ویدئویی شما مستقیم و نامحدود خواهند بود. برای ورود سریع می توانید از فیس بوک یا + Google در عرض ۵ ثانیه ثبت نام کنید و شروع به چت ویدئویی نمایید. این نرم افزار چت، تاریخچه تماس شما را به صورت خصوصی نگه می دارد. نرم افزار اندروید CamChat meet new friends via random video chat دارای رابط کاربری ساده می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید CamChat meet new friends via random video chat:

– نرم افزار ساده چت زنده

– قابلیت ایجاد گروه

– دارای سرعت بالا

– امکان ارسال متن و ایموجی

– دارای فیلتر جنسیت

– امکان برقراری تماس ویدئویی مستقیم و نامحدود

– قابلیت ثبت نام سریع از فیس بوک یا + Google

– نگهداری خصوصی از تاریخچه تماس

نرم افزار اندروید CamChat meet new friends via random video chat در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تبلیغ

توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار