تبلیغات

بازی 6 امتیازی برای رسیدن به بالای جدول/ گزارش زنده؛ فولاد 1- استقلال 3

به گزارش "ورزش سه"، استقلالی ها امروز با ترکیبی از بازیکنان ذخیره و اصلی وارد زمین می شوند تا بازیکنان 2 اخطاره این تیم از بازی با پرسپولیس محروم نشوند اما سید سیروس پورموسوی امروز با تمام قوا تیمش را به زمین می فرستد تا این تیم بتواند در جدول رده بندی بالا بیاید.


هفته بیست و چهارم لیگ برتر/ ساعت: 16
استادیوم: غدیر/ تعداد تماشاگر:
داور: بیژن حیدری / کمک ها: علیرضا ایلدروم و  مهدی الوندی


ترکیب فولاد  احسان مرادبیان فرزاد جعفری پیمان شیرزادی ایوب والی عبدالله کرمی رحیم زهیوی ایمان مبعلی علی اصغر عاشوری صابر حردانی سینا مریدی  حسن بیت سعید

سرمربی: سیروس پورموسوی


ترکیب استقلال   حسین حسینی روزبه چشمی پادوانی (1+45- خسرو حیدری)  وریا غفوری آرمین سهرابیان امید ابراهیمی فرشید باقری داریوش شجاعیان سرور جپاروف محسن کریمی تیام 

سرمربی: وینفرد شفر

اخطار:

رحیم زهیوی (26) از فولاد خوزستان

روزبه چشمی (38) از استقلال

شرح گل:

1-0 (استقلال):  در دقیقه 2 بازی مامه تیام پاس عمقی چپاروف را از کنار دستان احسان مرادیان وارد دروازه مرادیان کرد.

2-0 (استقلال): سانتر فوق العاده تیام با ضربه بی نقص چشمی در دقیقه 7 وارد دروازه فولاد شد تا استقلال شروع فوق العاده ای در این بازی داشته باشد.

2-1 (فولاد):  سانتر پیمان شیرزادی با ضربه سر رحیم زهیوی وارد  دروازه استقلال شد.

3-1 (استقلال): در دقیقه 17 ضربه فرشید باقری با پای مرادیان دفع شد اما ضربه برگشتی را داریوش شجاعیان با یک ضربه دقیقه وارد دروازه فولاد کرد.

شرح نیمه اول

استقلال با ارائه یک نمایش بررتر موفق شد در نیمه اول با نتیجه 3 بر یک فولاد را شکست بدهد. آبی ها برای زدن گل اول چندان زمان زیادی نمی خواستند و در همان دقیقه 2 بازی تیام در موقعیت تک به تک دروازه فولاد را باز کرد. اما این گل برای استقلال پایان کار نبود و شاگردان شفر در دقیقه 7 روی ضربه سر چشمی موفق شد گل دوم را بزند.
اما در دقیقه 12 فولاد روی اشتباه خط دفاع استقلال و دروازه بان این تیم گل اول را توسط رحیم زد تا این تیم به بازی برگردد.
اما استقلالی ها تنها 5 دقیقه بعد از این گل  موفق شدند توسط داریوش شجاعیان به گل سوم برسند تا آتش بازی شاگردان شفر همچنان ادامه داشته باشد. 
در ادامه بازی بازهم حملات استقلال ادامه داشت و آبی ها چند موقعیت خوب بدست آوردند که نتوانستند از آن استفاده کنند تا بازی با همان نتیجه 3 بر یک در نیمه اول به پایان برسد.

دقایق حساس:

دقیقه 15: سانتر شیرزادی  با مشت حسینی برگشت اما توپ برگشتی را عاشوری با اختلاف کم به بیرون زد. دقیقه 26 : شوت حسین بیت سعید از پشت محوطه جریمه با عکس العمل خوب حسینی دفع شد و در بازگشت شوت عاشوری را حسینی دوباره مهار کرد. دقیقه 29: شوت چپاروف از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به بیرون رفت. دقیقه 31: پاس محسن کریمی، تیام را در موقعیت تک به تک قرار داد اما چرخش و ضربه اش با اختلاف کم نسبت به دروازه به بیرون رفت. دقیقه 46: ضربه ایستگاهی زهیوی با سیو نمایشی حسینی راهی کرنر شد. در حاشیه   بارش شدید باران برگزاری بازی امروز را با مشکلاتی روبرو کرده است.   پیش از شروع بازی دوباره خط کشی های استادیوم غدیر رنگ شد تا در طول بازی مشکلی به وجود نیاد.   تماشاگران استقللال امروز پرتعداد در استادیوم غدیر حضور دارند و تیم شان را تشویق می کنند.   روزبه چشمی پیش از شروع بازی مصدوم شد و حضور او در بازی با فولاد در هاله ای ابهام قرار گرفته است.   حسن بیت سعید پیش از شروع بازی برخورد گرمی با بازیکنان استقلالی ها هم تیمی های سابقش داشت.   تماشاگران استقلال پیش از شروع بازی به داوری بیژن حیدری در بازی با فولاد اعتراض کردند. فرشید باقری و سید حسینی قبل از شروع بازی با ارش افشین و مجتبی حق دوست برخورد گرمی داشتند. روزبه چشمی به بازی امروز برابر فولاد رسید و در ترکیب استقلال به میدان می رود. وینفرد شفر که دیر به زمین امده بود بعد از انکه متوجه شد پورموسوی به نیمکت انها رفته بوده خود به سمت نیمکت فولاد رفت و با کادرفنی فولاد خوش و بش کرد. پیش شروع بازی بازیکنان دو تیم به خاطر حادثه هواپیمایی یاسوج یک دقیقه سکوت کردند. هواداران استقلال در  جریان نیم  اول به شدت فرشید اسماعیلی را تشویق کردند که این بازیکن به سمت هواداران رفت. خسرو حیدری در بین دو نیمه مشغول گرم کردن می باشد.

تبلیغ

توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار