تبلیغات

محاکمه دزدان 50 میلیاردی در تهران

17 خرداد ماه سال قبل مأموران کلانتری 124 قلهک در جریان سرقت Stealing میلیونی از خانه ویلایی در حوالی خیابان دولت قرار گرفتند و راهی محل شدند. 
صاحب خانه اعیانی در طرح شکایتی گفت: چند روز قبل همراه خانواده‌ام به مسافرت رفتم. ساعتی قبل وقتی به خانه برگشتیم با صحنه عجیبی روبه‌رو شدیم. تمامی وسایل خانه به هم ریخته بود که حکایت از این داشت سارق یا سارقانی به خانه‌ام دستبرد زده‌اند. بلافاصله سراغ گاوصندوق خانه‌ام رفتم که دیدم سارقان تمامی سکه‌ها، پول‌های خارجی و جواهراتمان را که حدود 600 میلیون تومان ارزش داشت، سرقت کرده‌اند.
با طرح این شکایت، پرونده به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت برای شناسایی سارقان در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. 
همزمان با ادامه تحقیقات، مأموران با چند شکایت مشابه روبه‌رو شدند که نشان می‌داد سارقان پس از دستبرد به خانه‌های اعیانی در شمال تهران مبالغ هنگفتی سرقت کرده‌اند. 
یکی از شاکیان گفت: شب حادثه Incident به مهمانی‌ای دعوت بودیم. نیمه‌های شب وقتی به خانه برگشتیم،‌دیدیم توپی در خانه تخریب شده است. بعد از بررسی خانه‌ام متوجه شدم اموالم شامل طلاجات و جواهرات، ساعت‌های مچی طلا، ۱۰۰ عدد سکه طلا، ۵۰ هزار دلار و حدود ۳۰ میلیون وجه نقد، پنج کیلو طلا و اوراق دیگر به ارزش 5/1 میلیارد تومان سرقت شده است. 
همچنین مأموران در بررسی‌های دیگر دریافتند سارقان نیمه‌های شب وارد چند خانه اعیانی دیگر شده‌اند و از هر خانه بیش از یک میلیارد تومان طلا، جواهرات، پول‌های خارجی و وسایل گرانقیمت سرقت کرده‌اند. در حالی که هر روز به تعداد شاکیان افزوده می‌شد، مأموران با بررسی دوربین‌های مداربسته یکی از سارقان سابقه‌دار را به نام محسن شناسایی کردند. در نهایت مأموران محسن را در خانه لوکس و اعیانی‌اش در غرب تهران بازداشت و در بازرسی از خانه او مقدار زیادی لوازم سرقتی کشف کردند. 
محسن در بازجویی‌ها به دهها سرقت با همدستی برادرش و دو دوستش به نام‌های سامان و وحید اعتراف کرد. 
مأموران در ادامه همزمان با دستگیری علی، سامان و وحید چند خودروی گرانقیمت از سارقان کشف و سارقان در بازجویی‌ها به جرم Crime خود اعتراف کردند. 
محسن سردسته باند گفت: من و برادرم پس از آزادی از زندان، باند سرقت چهار نفره از خانه‌های ویلایی را تشکیل دادیم. ما چهار نفری با موتورسیکلت در خیابان‌های شمالی تهران پرسه می‌زدیم و خانه‌هایی را که صاحب آن در مسافرت بودند، شناسایی می‌کردیم و شب با خودروهای گرانقیمت راهی محل می‌شدیم و دست به سرقت می‌زدیم. 
پس از تحقیقات تکمیلی، قاضی پرونده کیفرخواست چهار متهم را به جرم سرقت‌های میلیاردی از خانه‌های اعیانی صادر کرد. بدین ترتیب سارقان میلیاردی به زودی در دادگاه محاکمه می‌شوند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مادرم بی بند و بار بود و پدرم همیشه در جاده!

شیرین به ازدواج فکر نمی کرد و فقط از من ارتباط پنهانی می خواست!

راز شوم یک زن پس از قتل دختر دانشجوی تهرانی لو رفت / او دختر پدرش نبود!+عکس

اعتراض شدید به ختنه زنان در روسیه

وقتی مرد اعدامی مجری رادیو شد / خانم منشی او را در الهیه تهران لو داد! + فیلم و عکس

شکنجه های شیطانی زن 44 ساله در جنگل+ عکس

اولین قرار با فرزانه دختر باهوش / در تله بودم و به دامش نیفتادم

فیلم/ کتک زدن دانشجویی که بدون لباس به خیابان آمده بود

فرشاد مرا به خانه دوستش برد / یک ساعت بعد پشیمان در خیابان ها آواره شدم!

اقدام زشت پلیس دوبی با دکتر رزاقی آذر پروفسور زن ایرانی

شلاق زدن در ملاعام بخاطر خدمات شوم چند زن و مرد

بیژن مرا با لباس های ناجوربه مجالس لهو و لعب می برد! / من برده شده بودم!

علت اعدام جوان همدانی / اساتید حقوق جزا به اجرای حکم بهمن ورمزیار نه گفتند!

بررسی برخورد نامناسب گشت ارشاد با دختر جوان در یک پارک تهران در مجلس + فیلم

بلایی که جواد بر سر دخترم پشت یخچال سوپرمارکت آورد!

اخبار زیر را از دست ندهید:

یک افسر پلیس که ۳۱ سال در کما بود درگذشت +عکس آقای قاضی ؛ زنم نمی گذارد پول خرج کنم می خواهم طلاقش بدهم قاتل سعید کریمیان مدیر جم در ترکیه دستگیر شد / او یک مرد ایرانی است+ عکس اسب به نماینده مجلس شورای اسلامی سواری نداد و او را زمین کوبید! + عکس برخورد غول ها در اصفهان رنگ خون گرفت! مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا بلایی که جواد بر سر دخترم پشت یخچال سوپرمارکت آورد! جوان ماندن یک زن 41 ساله برای پسرش دردسر ساز شد + عکس اعتراف به قتل مرد دلار فروش تهرانی داخل پاساژ پسرم می خواست دین اش را عوض کند او را کشتم! علت اعدام جوان همدانی / اساتید حقوق جزا به اجرای حکم بهمن ورمزیار نه گفتند! بمب گذاری در محور کرمان-سیرجان؟! / 4 تن دستگیر شدند ‫بیژن مرا با لباس های ناجوربه مجالس لهو و لعب می برد! / من برده شده بودم! لیلا حاتمی؛ چهارمین زن زیبای خاورمیانه عکس / کاش با پسرخاله ام ازدواج نمی کردم / ناگفته های عایشه محمودی زن گلستانی

تبلیغ

توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار