تبلیغات

کشف 160 کیلوگرم مواد مخدر در بهبهان

کشف 160 کیلوگرم مواد مخدر در بهبهان

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سردار حیدر عباس زاده، رئیسپلیس Police استان خوزستان اظهار داشت: درپی دریافت خبری مبنی بر اینکه 3 قاچاقچی Smuggler حرفه ای مواد افیونی قصد انتقال محموله ای به وسیله خودرو سبک و تیزرو از شرق کشور به استان خوزستان را دارند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان بهبهان قرار گرفت.
وی افزود: یک تیم مشترک از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان بهبهان و یگان امداد وارد عمل شدند و 3 دستگاه خودرو سواری متعلق به این قاچاقچیان را در محور ورودی استان، شناسایی و متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسی از این 3 دستگاه خودرو مقدار 40 کیلو و 500گرم مرفین و84 کیلو و850 گرم حشیش و34کیلو و 400 گرم تریاک که در خودروها به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد.
عباس زاده با اشاره به دستگیری 3 قاچاقچی مواد افیونی و تحویل آنها به مراجع قضائی، گفت: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برابرقانون بشدت مبارزه وبرخوردمی کند و اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این 20 جسد سر نداشتند / شناسایی خانواده ها با آزمایش ژنتیک

این خانم بازیگر در رختشویی کار می کند!

مرگ بازیکن سابق استقلال در تصادف رانندگی + عکس

جزئیات جدید از فاجعه خونین بازار تهران

خودکشی مالباختگان موسسات مالی در لرستان / نماینده مجلس پرده برداری کرد

ناگفته های تکاندهنده ایمان از التماس های 11 پسر بچه تهرانی در داخل کانال آب + فیلم گفتگو

دخالتی در فرار خاوری به کانادا نداشتم / ناگفته هایی از پرونده 3 هزار میلیاردی پس از 6 سال سکوت + فیلم گفتگو

مرگ مرموز مرد تهرانی در حمام / راز دستنوشته چه بود؟!

خطرناکترین خواستگاری توسط پسر خلافکار از سولماز 17 ساله !

فیلمبرداری از تجاوز 2 دوست به دختر 14 ساله در بروجن

اعدام مردی که به دختر 4 ماهه تجاوز کرد + عکس متجاوز بدون پوشش

خانم معلم زیبا در کلاس درس بود که پسر دانش آموز سراغش رفت! + عکس

فوری / 2 راننده از خدا بی خبر صبح امروز در مشهد اعدام شدند / در ملاعام اجرا شد + عکس

دستگیری محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی

اخبار زیر را از دست ندهید:

دخالتی در فرار خاوری به کانادا نداشتم / ناگفته هایی از پرونده 3 هزار میلیاردی پس از 6 سال سکوت + فیلم گفتگو فیلمبرداری از تجاوز 2 دوست به دختر 14 ساله در بروجن حمله عجیب پسردانش آموز به معلم فیزیک در کلاس + فیلم و عکس مرگ مهربان ترین قاتل سریالی در زندان + عکس خطرناکترین خواستگاری توسط پسر خلافکار از سولماز 17 ساله ! این عکس دنیا را تکان داد + تصاویر مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا خبر خوش پولی برای بازنشستگان محدثه 14 ساله بود که وسوسه رفتارهای خواهر و دامادشان شد ماجرای رانندگی پسر 12 ساله در مشهد / خوشحالی پدر پس از دستگیر در تعقیب و گریز پلیس کشف فسیل جمجمه انسان در مریخ / ببینید نقشه ترسناک زن ۴۰ساله برای دختر بچه مشهدی لو رفت خنده های زیبای سمیه پشت پرده عجیبی داشت / جوان عاشق بدجوری رکب خورد تجربه مرگ یک دختر که زنده شد / روحم از بدن جدا شد و از سقف خانه گذشت دستگیری محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی چگونه گل های شاداب در خانه پرورش دهیم؟ مرگ مغزی زن جوان زندگی بخشید / این زن مشهدی توسط شوهرش به قتل رسید شلیک مرگبار دلال دلار فروش در چهاراه گلوبندک تهران لاشه موجود عجیب در فیلیپین / ببیند حمله راننده شاسی بلند با تبر به یک خانواده تهرانی در بزرگراه + عکس

تبلیغ

توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار