تبلیغات

عکس جسد این شهید دنیا را تکان داد +تصاویر

عکس جسد این شهید دنیا را تکان داد +تصاویر

در جریان تظاهرات روز گذشته فلسطینیان که در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس صورت گرفت، فادی ابوصلاح، جانباز معروف فلسطینی به شهادت رسید. روز گذشته ۲۴ اردیبهشت مراسم انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس هم‌زمان با هفتادمین سالگرد تاسیس رژیم صهیونیستی (روز نکبت) برگزار شد. در این مراسم افرادی چون ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور آمریکا به همراه همسرش و استیو منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا که یهودی‌تبار است حضور داشتند.

تصمیم انتقال سفارت آمریکا به اسرائیل از جانب دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، بر اساس یکی از وعده‌های انتخاباتی دونالد ترامپ Trump بودکه اجرایی شدن آن باعث برانگیخته شدن خشم فلسطینیان شد و مردم فلسطین در اعتراضاتی گسترده دست به تظاهرات زدند.

در جریان این تظاهرات بیش از 50 فلسطینی بر اثر شلیک گلوله سربازان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند. در بین این شهدا نام فادی ابوصلاح، جانباز معروف فلسطینی به چشم می خورد. او که چهار سال پیش در حملات هوایی اسرائیل هر دو پای خود را از دست داده بود، روز گذشته در درگیری با نیروهای اسرائیلی در نزدیکی مرز غزه به شهادت رسید. در ادامه تصاویری از این شهید را مشاهده می‌کنید.

8013811_503

8013813_542

8013814_623

8013884_889

8013885_742

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

راز هولناک ناپدید شدن دختر 10 ساله که به خانه همسایه رفته بود + عکس

2 جوان ، سارای 15 ساله را زنده زنده دفن کردند! + عکس

اعدام علنی 2 کرکس در مشهد + عکس

لحظه حمله وحشتناک شیر گرسنه به گاو وحشی+ فیلم و عکس

هم خوانی گلاره عباسی با بازیگر مرد در یک کافی شاپ + فیلم

حامد دوست صمیمی ام را کشتم تا زنش را تصاحب کنم

با قهر از شوهرم با محسن دوستی پنهانی برقرار کردم

به خواهرم مشکوک بودم او را با یک گلوله راحت کردم! جوان کرجی محاکمه شد + عکس

گفتگو با گربه سیاه توریست های خارجی در خیابان ویلای تهران + فیلم و عکس

نسخه عجیب رمال برای تازه عروس تهرانی / روزبه 5 سال است که نتوانسته به او نزدیک شود + عکس

داماد کینه جو خانواده عروس را در کرمانشاه به گلوله بست

کشته شدن زن جوان در اعتراض به ایجاد معدن سنگ در ایذه

رهایی 10 کودک از شکنجه گاه مادر و ناپدری + عکس

اخبار زیر را از دست ندهید:

هم خوانی گلاره عباسی با بازیگر مرد در یک کافی شاپ + فیلم لحظه حمله وحشتناک شیر گرسنه به گاو وحشی+ فیلم و عکس راز هولناک ناپدید شدن دختر 10 ساله که به خانه همسایه رفته بود + عکس با قهر از شوهرم با محسن دوستی پنهانی برقرار کردم 2 جوان ، سارای 15 ساله را زنده زنده دفن کردند! + عکس اعدام علنی 2 کرکس در مشهد + عکس مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا اعتراض عجیب بازیگر زن معروف روی فرش قرمز کن! +تصاویر راز خماری زن باردار که شب ها داخل پراید می خوابید! قاتلان لاریجانی در پاکدشت دستگیر شدند دستگیری چوپانی که در تهران دلال دلار است! / گفتگو با هوشنگ گلوبندک + عکس گفتگو با گربه سیاه توریست های خارجی در خیابان ویلای تهران + فیلم و عکس پیدا کردن جسد نهنگ 6 تنی که 30 کیلو پلاستیک در شکمش بود! رهایی 10 کودک از شکنجه گاه مادر و ناپدری + عکس کشته شدن زن جوان در اعتراض به ایجاد معدن سنگ در ایذه خانمها اگر شوهر تان خنگ است نگران نباشید / هوش از مادر به ارث می رسد! لاغر اندام ها چگونه خوش تیپ تر شوند؟ / ایده های شیک پوشی به خواهرم مشکوک بودم او را با یک گلوله راحت کردم! جوان کرجی محاکمه شد + عکس ست پوشیدن راز خوش تیپی! با خطوط پیشانی خواستگارتان به شخصیت او پی ببرید

تبلیغ

توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار