تبلیغات

دانلود Exploro Find your world on the Map v1.1.23 – نرم افزار مکان یابی اکسپلورو اندروید

نرم افزار اندروید Exploro Find your world on the Map یک نرم افزار مکان یابی و GPS برای پیدا کردن موقعیت شما روی نقشه است. با استفاده از این نرم افزار می توانید هر مکانی را روی نقشه اضافه و ذخیره کنید و آن را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. آدرس های طولانی را با کد Exploro به کد کوتاه جایگزین  نمائید. شما قادر خواهید بود چهره خود را اضافه کنید تا افرد شما را بشناسند. شما می توانید مکان هایی را که بازدید می کنید ذخیره نمائید و آنها را سریعا از یک دستگاه دیگر پیدا کنید.

با کمک Exploro مطلع می شوید که افراد ایمن به مقصد رسیده اند. شما به راحتی می توانید مکانی را که در آنجا هستید را به اشتراک بگذارید تا از موقعیت شما اطلاع یابند. در این نرم افزار اندروید می توان هشدار منطقه را برای کل اعضای خانواده و دوستان تنظیم کرد تا مطلع شوید که اتوبوس مدرسه فرزندان رسیده یا دوستان خانه خود را ترک می کنند و … در این نرم افزار مکان یابی می توانید یک پیام را به صورت همزمان برای چند نفر ارسال نمائید.

شما قادر خواهید بود یک گروه با خانواده یا دوستان خود ایجاد کنید و با آنها ارتباط داشته باشید. شما می توانید کنترل کنید که چه کسی مکان شما را ببیند و هر زمان که بخواهید مکان خود را غیرفعال نمائید. نرم افزار اندروید Exploro Find your world on the Map دارای رابط کاربری ساده و حجم کمی می باشد.

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Exploro Find your world on the Map:

– نرم افزار مکان یابی و GPS روی نقشه

– امکان افزودن مکان روی نقشه

– قابلیت ذخیره کردن مکان ها

– اطلاع از موقعیت افراد مختلف

– امکان ارسال پیام همزمان برای چند نفر

– امکان ایجاد گروه و ارتباط با دیگران

– امکان غیرفعال کردن مکان خود

– امکان به اشتراک گذاری مکان ها

– دارای حجم کم

بازی اندروید Tap Tap Dig Idle Clicker Game در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را دریافت نموده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در فروشگاه گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
- New & improved Discover section.
- Share any location with your friends via unique names, making it easy to search.
- Navigate to any friend, and travel along long routes easily.
- Save any location, and navigate later.
And much more...
Happy Exploring!

تبلیغ

توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار